sheed-top

Předmětem činnosti společnosti BIO TOP s.r.o. je zemědělská prvovýroba, chov hospodářských zvířat a poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví. Jsme česká firma řízená českými fyzickými osobami. Vzhledem k našim dlouhodobým záměrům preferujeme hospodaření na vlastních pozemcích, a proto se snažíme zemědělské pozemky zakoupit a ne pouze pronajmout.

Tato nabídka se týká všech zemědělských pozemků nebo jejich částí, dle Vaší úvahy. V případě, že jsou Vaše pozemky v současné době pronajaty, není problém realizovat prodej okamžitě, neboť převezmeme veškeré Vaše závazky vůči nájemci. Kromě zemědělské půdy máme zájem i o omezené množství lesních pozemků, které bychom mohli využít při naší činnosti. U lesních pozemků by nabídková kupní cena závisela na tržním odhadu ceny zpracovaném soudním znalcem.

Na rozdíl od jiných podnikatelů v zemědělství Vám nenabízíme rádoby výhodný pronájem, který nepovažujeme za slušné a seriózní řešení, neboť při běžné výši nájemného činí roční výnos z Vašeho majetku pouhé 1 až 2 procenta! To znamená, že vzhledem k míře inflace o Váš majetek v podstatě pomalu přicházíte! Méně než dvouprocentní výnos je pro Vás naprosto nevýhodný, neboť při běžném nákupu na splátky, leasingu či spotřebitelském úvěru, který možná využíváte, platíte za půjčené peníze obvykle výrazně více než 10 procent ročně. Dokonce i při velmi propagovaném hypotečním úvěru, kdy se zavazujte splácet na deset až dvacet let, platíte úrok obvykle vyšší než 4 procent, což je stále mnohonásobně více než nyní ze svého majetku získáváte! Odpověď na otázku, jestli je výhodnější si peníze půjčit nebo pozemky prodat a koupit či postavit si „za své“, je i pro laika naprosto zřejmá. Z výše uvedeného vyplývá, že pronájem je velmi nevýhodný. V případě, že se i přesto rozhodnete své pozemky pronajímat, varujeme Vás zejména před nabídkami dlouhodobých pronájmů /tři a více let/, které Váš majetek dlouhodobě znehodnotí.

Věříme, že pečlivě zvážíte naši nabídku a jsme přesvědčeni, že jako dobrý hospodář správně porovnáte Váš výnos, který máte z Vašeho majetku nyní a možnosti, které Vám dají finance, které za Vaše pozemky můžete nyní získat.

Těšíme se na jednání s Vámi a velice rádi Vám poskytneme veškerý právní servis týkající se Vašich nemovitostí. Zároveň přivítáme i Vaše tipy na jiné majitele pozemků, kteří by měli případný zájem o prodej a nemusí to být pouze v jihočeském kraji.

Musíme Vás ale bohužel upozornit, že prostředky, které jsme vyčlenili na nákup pozemků, jsou limitované a nemůžeme tedy garantovat, že uspokojíme všechny zájemce. Žádosti budeme vyřizovat v pořadí, v jakém se na nás zájemci o prodej obrátí. Proto neváhejte a spojte se s námi na níže uvedeném telefonním čísle a domluvte si s námi termín osobního jednání, kde Vám rádi zodpovíme jakékoliv Vaše dotazy.